Haberler Haberler
STARCEPHE ; Doğal taş cephe restorasyonlarının yanı sıra, Doğal taş temizleme, doğal taş yüzey koruma, leke önleme, mermer, granit silimi, cilalama ve parlatma uygulamaları yapmaktadır.
MERMER SİLİMİ ;

STARCEPHE ; Mermer silimi, mermer parlatma, mermer koruma, mermer temizleme, yüzey koruma ve leke önleme uygulamalarını yapmaktadır.
BAZİK KİMYASAL TEMİZLİK;
       STARCEPHE ; Her çeşit doğal taş, mermer, granit, traverten, terracotto, küfeki taşı, limra taşı, kayrak taşı v.b. doğal taş temizliği hizmeti vermekteyiz.
DOĞALTAŞ YÜZEY KORUMA, LEKE ÖNLEME ;
       STARCEPHE, Mermer koruma, granit koruma, cotto taşı koruma, limra taşı koruma, küfeki taşı koruma, Traverten taşı koruma v.b. doğal taş koruma uygulamalarını profesyonel olarak yapmaktadır.
DOĞAL TAŞ TEMİZLEME VE DOĞALTAŞ KORUMA :

       Matlaşmış, kirlenmiş, eskimiş, lekelenmiş mermer , granit, traverten, kandıra taşı, ünye taşı, teracotto, kayrak taşı, çakıl taşı, kum taşı, limra taşı, bazalt, kayseri taşı v.b. doğal taşların temizliği ve koruma kimyasalı uygulamalarını profesyonel olarak yapmaktayız. STARCEPHE kullanmış olduğu ithal ürünler ve kullanmış olduğu tam profesyonel makina ve profosyonel kadrosu ile sizlere en hızlı ve en doğru hizmeti sunmaktayız.
MERMER SİLİMİ - PARLATMA :

       STARCEPHE  mermer silimi, mermer parlatma, mermer cilalama, mermer temizleme, mermer yüzey koruma, leke önleme, mermer tezgahı, basamak, merdiven silim uygulamalarını yapmaktadır. Dünyanın en iyi makinaları ve kimyasal parlatma ürünlerini kullanarak ve bunun yanısıra profesyonel kadrosuyla hizmetinizdedir. STARCEPHE; Mermer silimi kousunda Türkiye deki uzman firmaların başında  gelir. Siz değerli müşterilerimize her zaman kalıcı ve dogru çözümleri sunmaya devam ediyoruz.
DIŞ CEPHE TAŞ TEMİZLEME VE KORUMA:

       STARCEPHE ;  Dış cephelerde bulunan mermer, granit,  traverten, terra cotto, limra taşı, küfeki taşı, kayseri taşı, ünye taşı, bazalt v.b. doğal taşların temizleme ve koruma kimyasalı uygulamalarını yapmaktayız.  Her türlü doğal taşı temizliyoruz ve koruma emprenyesini uyguluyoruz. Dış cephelerde bulunan doğal taşlar iklim şartları ve hava kirliliğinden dolayı kirlenmekte ve yosunlaşmakta. Kullandığımız temizleme ve koruma kimyasalları sayesinde taşlarınızın yıllarca temiz kalmasını sağlıyoruz. Koruma kimyasallarımız taşlarınızın su, çay, yağ, v.b. sıvılar ve atmosferik lekelere karşı korumasını sağlamaktadır.
KAYRAK TAŞI TEMİZLEME VE KORUMA ;

       STARCEPHE ; Kayrak taşı temizleme, kayrak taşı koruma, kayrak taşı bakımı, kayrak taşı ıslak  görünüm kimyasal uygulamalarını ve kimyasal satışını yapmaktadır.
MERMER TEMİZLEME KORUMA ;

       STARCEPHE ; Mermer silimi, mermer temizleme, mermer koruma, kumlama , mermer bakımı  hizmetini vermektedir. Kimyasal temizlik ve koruma ürünlerinin satışını yapmaktayız. Eskimiş yıpranmış mermerlerinizi ilk günkü gibi parlatıyoruz. Koruma kimyasalı sayesinde taşlarınız su, çay, yağ, atmosferik lekelere karşı koruma sağlar ve leke tutmaz.
TRAVERTEN TEMİZLEME VE KORUMA:

       STARCEPHE ; Traverten temizleme, koruma ve ıslak görünüm uygulaması sağlamaktadır. Ürünlerimiz; taşlarınızın temizliğinin kolaylaşmasını sağlar. Taşınızın ömrünü uzatır, ilk uygulandığı günkü gibi, yeni ve temiz kalır. Koruma kimyasallarımız su, çay, yağ, kahve ve atmosferik lekelere karşı koruma sağlamaktadır. Leke tutmaz ve kaymayı arttırmaz.
DOĞALTAŞ KORUMA :

       Taş koruma, mermer koruma, granit koruma v.b. doğal taşların koruma uygulaması ve  taş koruma ürünlerinin satışını yapmaktayız. Doğal taşlar emiciliği yüksek olan taşlardır. Bu taşların korunması taşların montajından hemen sonra yapılmalıdır. Yapılmadığı takdir de çok çiddi sorunlarla karşılaşılabilir.
       Örneğin: taşların leke tutması, yosunlaşma, renk, ton degişikliği, çatlama v.b. sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
GRANİT TEMİZLEME
ANDEZİT TAŞI TEMİZLEME KORUMA;

       STARCEPHE ; Andezit taşının temizliğini, korumasını ve ıslak efekt uygulmalarıyla birlikte restorasyon çalışmalarını yapmaktadır. Teknolojik gelişmeler ışığında, son model makina, temizleyici ve kimyasal koruyucuları kullanmaktayız. En önemlisi de ; deneyimli ve profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.
GRANİT YÜZEY KORUMA ;

       STARCEPHE ; Granit yüzey koruma, leke önleme, granit temizleme, wet look (ıslak görünüm) granit koruma uygulama hizmeti vermektedir. STARCEPHE kullanmış oldugu ithal ürünler ve profosyonel makinalar la bu uygulamayı profeosyonel olarak yapmaktadır. Granit koruma kimyasallarımız su, yağ, çay, kahve, limon v.b. sıvlara ve atmosferik lekelere karşı koruma sağlar. Taşın doğal güzelliğini korur. Granit koruma kimyasalının faydaları taşların temiz kalması, leke emmemesi, taşların kirlenmemesi, temizliğinin oldukça kolay olması gibi bir çok faydaları bulunmaktadır. Granit koruma uygulaması yapılmadığı takdir de bir çok kötü sonuç ortaya çıkmaktadır. Bunlar kısaca söyledir; taşların eski canlı grünümünde olmaması, taşların leke emmesi, taşların çabuk kirlenmesi, taş temizliğinin oldukça zor olması gibi bir çok problem ortaya çıkmaktadır. STARCEPHE siz degerli müşterilerimize her zaman kalıcı ve doğru çözümleri sunmaktadır.
KÜFEKİ TAŞI TEMİZLEME YÜZEY KORUMA LEKE ÖNLEME:

       STARCEPHE , Küfeki taşı temizliği ve koruma kimyasalı uygulamalarını yapmaktadır.  Küfeki taşı emiciliği en yüksek taşlardan biridir. Bu taşlara koruma kimyasalı uygulanmadığı takdir de ciddi sonuçlar ortaya çıkar. Bunlardan bazıları ; taşların kirlenmesi, yosunlaşması, leke tutması, taşların patlayıp kırılıp dökülmesi gibi sonuçlardır. STARCEPHE , bu kötü sonuçları ortadan kaldırmak için çalışmalar yapmaktadır. Kullandığımız itahal temizleme ve koruma kimyasallarımızı kullanarak, taşlarınızın temiz ve sağlam kalmasını sağlıyoruz. Kullandıgımız koruma kimyasalları su, çay, yağ, kahve v.b. sıvı ve atmosferik lekelere karşı koruma sağlamaktadır. Ayrıca STARCEPHE;  taşlarınızın periyodik bakımlarını 2-3 yılda bir yapmaktadır ve siz değerli müşterilerimize hızlı ve kesin sonuçlar sunmaktadır.
GRANİT,MERMER VE TEZGAH SİLİMİ PARLATMA
TAŞ KORUMA :

       STARCEPHE ; Taş koruma, mermer koruma, granit koruma, traverten koruma, doğal taş koruma uygulamalarını yapmaktayız.
MERMER TEMİZLEME;

       STARCEPHE ; Mermer temizleme, mermer koruma, mermer bakımı, mermer silimi, mermer parlatma, mermer cilalama v.b. mermer temizliği konusunda profesyonel kadromuz ile siz degerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
HAVUZ TEMİZLEME;

       STARCEPHE olarak, kirlemiş havuzlarınızı temizliyoruz. Betebe, mozaik vb. Havuzun taşlarının tuzlanması, kusması, kirlenmesi v.b. durumlardan dolayı havuzun zarar görmesi durumunda firmamız bu havuz ların temizliğini profesyonel kadrosu ile yapmaktadır.

GRANİT VE MERMER TEMİZLEME KORUMA:

       Kirlenmiş, lekelenmiş, matlaşmış granit ve mermerlerinizi temizliyoruz. Koruma  amaçlı emprenye uyguluyoruz. Yakılmış granit, honlanmış granit, kumlanmış granit, kumlanmış mermer, honlu mermer v.b. taşlara ıslak ve doğal görünüm koruma uygulamaktayız.
LİMRA TAŞI TEMİZLEME VE KORUMA;

       LİMRA TAŞI: emicilik özelliği yüksek olan taşlardan biridir. Bu taşlara koruma yapılmadığı takdirde taşlar çok hızlı kirlenmektedir ve yosun tutmaktadır. Ancak bu taşların temizliği  Ab57 Bazik Kimyasalı ile yapıldıkdan sonra koruma emprenyesi  Cv5 uygulandığı takdir de taşlar kirlenmemektedir ve yıllarca temiz ve sağlıklı kalmaktadır. Koruma emprenyemiz Cv5 sayesinde taşlar su, yağ, çay v.b. sıvılara karşı koruma alınmış olur ve taşlar yosun - kir tutmamaktadır.
COTTO TAŞI TEMİZLEME VE COTTO TAŞI KORUMA ;

       STARCEPHE; cotto taşı temizliği, cotto taşı yüzey koruma, leke önleme, wetlook (ıslak görünüm) ve cotto taşı bakımı hizmetini vermektedir. Cotto taşı emiciliği yüksek taşlardan biridir. Bu taşlara koruma emprenyesi uygulanmadığı takdir de taşlarda ciddi sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu kötü sonuçlardan bazıları taşların kirlenmesi, her türlü lekeyi emmesi, taşların yosun tutması ve temizliğinin normal şatlarda yapılamaması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Ancak STARCEPHE sizlere kalıcı ve doğru çözümler sunmaktadır. Cotto taşlarınızın temizliği, koruma kimyasalı uygulanması, wet (loook) ıslak canlı görünüm olarak ilk günkü gibi temiz ve doğal olarak kalmasını sağlıyoruz. Cotto taşı koruma kimyasallarımız, taşınızın su, çay, yağ, kahve v.b. sıvılara ve atmosforik lekelere karşı koruma sağlamaktadır.
GRANİT,MERMER SİLİMİ:

       STARCEPHE ; Granit silimi, mermer silimi, parlatma, cilalama,  granit yüzey koruma, mermer yüzey koruma uygulamalarını yapmaktadır. Granit ve mermer silimini STARCEPHE kullandıgı ithal ürünler ve tam profosyonel makinalar ile yapmaktadır. Granit ve mermer silimi ve parlatma konusunda Türkiye de ve dünya da önemli yere sahiptir. Doğal bir taş olan granit ve mermerlerinizin yüzeyi yakılmış, kumlanmış, parlak, patinato, mat v.b. olabilir. Yıpranmış, matlaşmış,lekelenmış, kirlenmiş granit ve mermerlerinizi makina ile parlatıp kimyasal emprenye korumasını uyguluyoruz. Koruma kimyasalımız  taşlarınızı meyvesuyu, çay, kahve, yağ ve atmosferik lekelere karşı koruma sağlamaktadır. STARCEPHE ile artık taşlarınız daha yeni kalmaktadır ve taşlarınızı degiştirmeden uzun yıllar temiz kullanabilirsiniz. STARCEPHE bilği birikimi ve profosyonel kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
KAYSERİ TAŞI TEMİZLEME VE KAYSERİ TAŞI KORUMA:

       STARCEPHE ; Kayseri taşı temizleme, kayseri taşı koruma ve wet look (ıslak görünüm) yüzey koruma uygulamalarını yapmaktayız. Doğal taş koruma kimyasallarımız su, çay, yağ, limon v.b. sıvılara ve atmosforik lekelere karşı koruma sağlar. STARCEPHE kullanmış olduğu ithal ürünler ve tam profosyonel makinalar ile kayseri taşı temizleme ve kayseri taşı koruma uygulamasını yapmaktadır. Kayseri taşı emicililik özelliği yüksek olan taş türlerinden biridir. Bu taşların koruması yapılmadıgı takdirde taşlarda kalıcı hasarlar oluşmaktadır. Bunlardan bazıları ise; taşların su, yağ ve atmosferik lekelere  karşı hiç bir koruma sağlayamamalarıdır. Bu nedenle taşlar kısa sürede patlama, çatlak ve kusmalara neden olmaktadır.
       STARCEPHE nin sahip olduğu ithal temizleyici ve yüzey koruma kimyasallarıyla yapmış oldugu uygulamalarda bu tür özellikli doğal taşlara koruma emprenyesi ve ya ıslak görünüm uygulandıgı takdirde  taşlar ilk yapıldıgından  itibaren yeni ve temiz kalacaktır. Hiç bir şekilde su, yağ ve atmosferik lekelerden etkilenmeyecektir.
GRANİT SİLİMİ:

       STARCEPHE olarak  granit silimi, granit parlatma, granit koruma, granit temizleme hizmeti vermekteyiz. Firma olarak parlak granit, yakılmış granit, kumlanmış granit v.b. doğal granitlerin temizliği ve yüzey koruma, leke önleme , wet look (ıslak görünüm) uygulamasını yapmaktayız. STARCEPHE kullandığı ithal ürünler ile tam profesyonel makinalarımız ve eğtimli profesyonel kadromuz la hizmetinizdedir. STARCEPHE avrupa standartlarında granit silimi, granit parlatma cilalama konusunda Türkiye de ve dünyada önemli yere sahiptir. STARCEPHE granit silimi ve parlatmasını elmas pedler ve ithal cilalar ile bu uygulamayı yapmaktadır. Matlaşmış, kirlenmiş granitlerinizi yeniliyoruz ve koruma kimyasalı sayesinde taşlarınız uzun yıllar parlak ve temiz kalıyor. STARCEPHE bir çok avm, banka, otel, villa, residense, konut projelerine imza atmıştır. STARCEPHE olarak siz degerli müşterilerimize kalıcı ve doğru çözüm sunmaktayız.

BETON SİLİMİ PARLATMA VE YÜZEY TEMİZLEME;

       STARCEPHE ; Beton silimi, beton parlatma, beton yüzey temizleme, beton yüzey koruma uygulamalarını yapmaktayız. Eskimiş, yıpranmış beton yüzeylerinizi temizleyip parlatıyoruz avm otoparkları, iş merkezleri, fabrikalar ve bütün beton yüzeylere uygulama yapılmaktadır.
AB57 Yeni Formül. Artık tam güvenlik, tam koruma.
TAŞ TEMİZLEME, TAŞ KORUMA ;

       STARCEPHE : Taş temizleme, taş bakımı, taş temizliği, taş yüzey koruma, leke önleme, taş restorasyonu, taş parlatma, taş cilalama, taş silimi, mermer silimi, mermer koruma, mermer temizleme, granit silimi, granit temizleme, granit koruma , doğal taş temizliği, traverten silimi, traverten koruma, traverten temizleme, tera cotto taşı temizleme, tera cotto taşı yüzey koruma, limra taşı temizleme, limra taşı koruma, küfeki taşı temizleme, bazalt taşı temizleme, kandıra taşı temizleme ve koruma kimyasalı uygulamalarını ve bakımını yapmaktayız. STARCEPHE ; Taş temizleme ve taş yüzey koruma uygulamalarını ithal kimyasal temizleyici ve koruma kimsalları ile yapmaktadır. Siz degerli müşterilerimize profosyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.
İlknur ERMAN ; ( Expertiz , Quality Control İnspector, 0 544 977 69 99 )
( Her an sahada bulunmaktadır. Anlık fiyat kontrolü ve sipariş kontrol ve denetlemesi yapmaktadır )
       Müşteri taleplerini daha iyi karşılamak ve müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla starcephe garantisi altında traverten,burdur bej,burdur kahve,cappıcıno satışlarımızda başlamıştır.
Her türlü ( lıght-medium-noche-walnut-scabas) traverten, burdur bej, burdur kahve, cappıcıno mermer ürünlerini duvar, zemin kaplamada, basamak ta, dekorasyon da ve hammadde olarak star cephe garantisi altında firma experimiz tarafından tedarik, kalite kontrol, yükleme aşamaları ile sağlamaktayız.

       Dış cephe, Limra kaplamalık mermer ihtiyaçlarınız için teklif isteyiniz. Birinci sınıf A kalite ihraç malı Limra ürünlerimiz için projenizin gerekliliğine ve standartlara uygun, Dış cephe mekanik ankrajlı kaplamalık taşlarımız özel projeler için hazırlanmaktadır.

TÜRKİYENİN EN VERİMLİ OCAKLARINDAN ÇIKARTILMIŞ LİMRA MERMERLERİNİ / TAŞLARINI SATIYORUZ...
LİMRA LARIMIZ, CEPHE KAPLAMALARI İÇİN PROFESYONEL ELLERDE HAZIRLANMAKTA...
İlknur ERMAN  0 544 977 69 99
Fikret KÖNİ  0 532 797 26 05
Fikret KÖNİ  0 532 797 26 05
Fikret KÖNİ  0 532 797 26 05
Fikret KÖNİ  0 532 797 26 05
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Muammer ALTUN  0 536 558 13 02
Fikret KÖNİ  0 532 797 26 05
Fikret KÖNİ  0 532 797 26 05
Fikret KÖNİ  0 532 797 26 05