Haberler Haberler
HALK KATILIMLI TV YARIŞMASI. REYTİNG REKORLARI KIRACAK, TÜM ZAMANLARIN EFSANESİ OLACAK YARIŞMA.
       Malum tv deki yarışma programları format olarak her zaman reyting i yüksek ve sürekli heyecanı yüksek programlar olmalı....
Bu reyting ve heyecanı yüksek tutmak için bir düşüncem;
VARSAYALIM Kİ...
Bilği ve becerinin ön planda olduğu bir yarışma proğramının her kademesi için bir ödül olsun ve her artan kademede ödül de artsın... Yarışmacılar kendi aralarında yarışarak kimileri elensin, kimileri her oyundan para kazanırken puan da alsınlar. Bir üst tura çıkma hakkı ve yarışma hakkı kazanan yarışmacı bu seferde kazanacağı paraya ortak olunmasın diye halk ile yarışacaktır. ANCAK Bu ödül yarışmacıya değilde %30 ekran seyircisine, % 70 yarışmacıya gitse.... VELEVKİ yarışmacı kaybederse %20si bir hayır kurumuna kalsa... Nasıl olur. Halkın teveccühüne ve taktirine nail olur mu?

PEKİ HALK NASIL DAHİL OLSUN.
Malum herkesin kullandığı telefonlar var . İster ev telefonu, isterse cep telefonu... Yarışmacıya soru sorulmadan önce ; meselaaa ... Dönen küreden üç rakamlı top düşse ve bu rakamları içeren telefonlardan atılacak mesaj lar ile sorulmuş olan şaşırtmaca sorulara, bilmecelere doğru cevap verecek ilk kişi kazansa. Ve bu yarışmacıya sorulacak her soru öncesi tekrarlansa. Halk televizyonun başından program sonuna kadar ayrılmaz değil mi. Öyle ya, çok yüksek oranda yarışmaya katılma imkanı ve yarışmacının kazanacağı paranın %30unu alma şansı her soruda artarak devam etmekte olan yeni şanslar. MESELA telefon ile katılan yarışmacıya sorulacak şaşırtma soruyu seçme hakkı da yarışmacının olsa ve bir birlerine üstünlük saglama veya sonlara doğru artacak para ödülüne stratejik soruları saklama hakkı heyecanı arttıracaktır.

FİNANSMAN. İddia ediyorum o kadar çok mesaj gelecektir ki... Yarışma ödülleride buradan finanse edilecektir. Ayrıca reytingi yüksek proğramların reklam gelirleri de işin cabası.

İLETİŞİM :

starcephe@hotmail.com
Muammer ALTUN
0536 558 1302
       Televizyon kanalları için yeni Yarışma formatı. Halk katılımlı, Kaybetmenin dahi alkış topladığı bir yarışma.
Heyecan ve adrenelin her evde, Şansını cebinde taşıyorsun ve bilerek veya bilmeyerek yarışmacı oldun. Farkında mısın ?