STARCEPHE RESTORASYON VE İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Kirazlıtepe mah. Ayvalık cad.No/157 Üsküdar/İSTANBUL
starcephe@hotmail.com
Tel: +90 (216) 318 79 05
+90 (536) 558 13 02(Öncelikli)
             Merhaba,

Restorasyon Çalışmalarımız;

             1994 yılında "Doğal taş oyma ve işleme atölyesinde" başlayan mesleki serüvenimiz, 2008 yılından günümüze  "StarCephe" markası ile devam etmektedir. Bilinen 4 nesildir Doğal taş üretim ve ürünleriyle ticari hayatını devam ettiren aile, 1999 Marmara depreminden sonra 2000 li yıllarda kentsel dönüşümün tartışılmaya ve projelendirilmeye başlanmasıyla, Tarihi yapılar ve binaların "Doğal taş ve karğır yüzeyli cepheleri" için yapılacak restorasyon çalışmalarını ön görerek, uzmanlığını detaylandırmaya ve tamamen bu konuya yogunlaştırmaya yönelmiştir.

             Tarihi yarım ada, Beyoğlu ve çevresinde yoğunlaşan bu yapılar için yapılan hazırlıklarda; Doğal taş ve karğır cepheli yapılar için yapılacak restorasyon çalışmalarında kullanılması gerekecek teknolojik makinaların temini ve eğitimli uzman personel yetiştirilmesi öncelikle hedef edinilmiştir.

Traverten & Limra ve Mekanik cephe kaplaması;

       Mermer ve Granit cephe kaplamalarında modern va geleneksel yöntemlerde binlerce metrekare tejrübe. StarCephe Mekanik ankrajlı cephe kaplamasında ilk uygulamayı yapan ekiplerdendir.1994 - 2010 Yılları arasında onlarca projede yer alan firmamız, Son yıllarda istanbul dışına çıkma fırsatı bulamadığından dolayı Mekanik cephe kaplama projelerinde yer alamamaktadır. Her ne kadar yoğunlaşamasak da her yıl bir iki çok özel projede yer almaya çaba göstermekteyiz.

Muammer ALTUNHaberler Haberler