STARCEPHE RESTORASYON VE İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Kirazlıtepe mah. Ayvalık cad.No/157 Üsküdar/İSTANBUL
starcephe@hotmail.com
Tel: +90 (216) 318 79 05
+90 (536) 558 13 02(Öncelikli)
Haberler Haberler
StarCephe Restorasyonve İnş. San.Tic.Ltd.Şti Sitede Yer alan Resim ve Yazıların Kopyalanması yasaktır Kopyalayanlar Hakkında Yasal İşlem Yapılacaktır. 0216 318 79 05 starcephe Tasarım
 
CEPHE TEMİZLİĞİ

           Tarihi ve günümüz yapıları - binalarının kirlenen dış cephe yüzeylerinin temizliğini yapıyoruz. Taş ve Kargir yapı cepheleri Restorasyon çalışmalarını yapmakta olan firmamız, Cephe temizliği konusunda başlıca yöntemler olan AB57 Bazik kimyasal cephe temizliği ve Mekanik temizlik konusunda Kumlama, Hassas kumlama ve Kontrollü Hassas kumlama yöntemlerini uygulamaktadır.
" Doğal taş, Mermer,
Granit, bina ve yapılar da, dış cephe duvarlarının
mekanik ankrajlı kaplama
uygulamaları yapılır.
Giydirme cephe mekanik mermer kaplama detay ve
fiyatlarımızı inceleyin. "
Mermer Kaplama
       Mermer ve doğal taşlar; Traverten, Limra, Küfeki, Kireç teşları kullanılan modern cephe kaplama yöntemi olan "Mekanik Ankrajlı Giydirme Cephe Kaplamaları" yapmaktayız. Profesyonel ve dinamik kadromuz ile projelerinizde taşeron firma veya Montaj ekibi olarak yer almaktayız.
Granit Kaplama
Granit Cephe Kaplama

       Granit taşları kullanılan ve modern cephe kaplama yöntemi olan "Mekanik Ankrajlı Giydirme Cephe Kaplamaları" yapmaktayız. Profesyonel ve dinamik kadromuz ile projelerinizde taşeron firma veya Montaj ekibi olarak yer almaktayız.
Mekanik Dış Cephe Kaplama

       "Mekanik Ankrajlı Giydirme Cephe Kaplamaları" yapmaktayız. Mermer ve Granit taşları kullanılan ve modern cephe kaplama yönteminde, Profesyonel ve dinamik kadromuz ile projelerinizde taşeron firma veya Montaj ekibi olarak yer almaktayız.
       mermer kaplama, granit kaplama, granit cephe kaplama, dış cephe mermer kaplama, mekanik cephe kaplama, mermer cephe kaplama, dış cephe granit kaplama, yapı kaplama, mekanik kaplama, mermer duvar kaplama, granit dış cephe kaplama, mekanik mermer uygulama, mermer dış cephe kaplama, mermer cephe kaplama detay, taş giydirme cephe, granit duvar kaplama, mekanik taş kaplama, mermer duvar kaplamaları, bina kaplama, dış cephe taş kaplama fiyatları, mekanik dış cephe kaplama, mekanik mermer kaplama, mermer kaplama nasıl yapılır, mermer ankraj, cephe kaplama
Biz kimiz...; Merhaba, Mermer ve Granit cephe kaplamalarında modern va geleneksel yöntemlerde binlerce metrekare tejrübeye sahibiz. StarCephe, Mekanik ankrajlı cephe kaplamasında ilk uygulamayı yapan taşeron ekiplerdendir. Referanslarımız arasında; Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birine ait olan SABANCI CENTER ;1992 yılında İstanbul 4 Levent’te bitirildi. Akbank Genel Müdürlüğü, Sabancı Holding ve holding şirketleri tarafından kullanılan merkezde Akbank Kule 39 kat ve bodrum hariç 141 metre yüksekliğe sahiptir. Toplam yükseklik ise 157 metre. Mimari projesi Haluk Tümay ve Ayhan Böke tarafından çizilmiştir. Binada yüksekte çalışma tejrübesi kazanmak için işçi statüsünde bulunmuştur. KARAYEL İŞ MERKEZİ; Bina Bayrampaşada 2005 yılında bitirilmiş olup 2500 metre kare dış cephe kaplamasıyla mekanik ankrajlı cephe kaplamasını firmamız yapmıştır. ZÜMRÜT KUYUMCULUK; ilk modern ankraj uygulamalarından olan binanın cephesi 1994 de bitirilmiştir. İtalyadan ilk ithal edilen ankrajları burada kullandık. ÇAMLICA KÖŞKLERİ ; Granit cephe kaplamaları...+++
ANTALYA, BURDUR, DENİZLİ
EXPERTİZ HİZMETLERİ.

       Müşteri isteği yada proje dahilinde kullanılacak her türlü  plaka ve ebatlı doğaltaşı (mermer bej traverten limra granit andezit bazalt oniks vs. ) en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla  temin etmekteyiz.
  • Talep edilmesi halinde doğaltaş ocaklarından yüksek kaliteli  blok temin etmek,
  • Projelerinize uygun doğaltaş önerilerinde autocat çizimleriyle ölçülendirmek,
  • Üretim aşaması sırasında istenilen mermerlerin kalite kontrolünü yapmak, (dolgu-cila-kalınlık-ebat-renk-gönyesizlik-ambalaj kontrolü)
  • Kalite anlayışımız siparişlerinizin  metrajına  bakılmaksızın aynı hassasiyet gösterilmektedir,
  • Siparişlerinizin (parsiyel ve kamyon) en uygun nakliye konusunda destek hizmet vermekteyiz. Sevk öncesinde bilgi vererek isteğe bağlı nakliye sigortası yapmanıza imkan sunmaktayız.
  • Projelerinizde birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız.Proje sırası ve bitiminde aynı memnuniyeti sizde hissedeceksiniz.
İlknur ERMAN  0 544 977 69 99
İlknur ERMAN
Maden Teknikeri
Expertiz
Şenol EREN  0 532 317 68 33 - Atölye 318 03 60
Şenol EREN  0 532 317 68 33 - Atölye 318 03 60
FİBREBETON
CEPHE İMALATLAR

           Tarihi ve günümüz yapıları - binalarının cephe restorasyonları ile başlayan cephe süsleri, Elibögründe, Payanda, Söve başta olmak üzere cephe elemanları üretimimiz; Talepler doğrultusunda Tarihi yapı görünümlü cephe imalat ve montajı olarak devam etmekte olup, Beyoğlu ve Tarihi yarım ada başta olmak üzere çevre ilçelerde ve illerde bir çok bina cephesi işlerimizde İmitasyon taş görünümlü cepheler yapmaktayız.
StarCephe  0 536 558 13 02
StarCephe  0 536 558 13 02
Kütahya Havaalanı Mekanik kaplama
Kütahya Havaalanı Mekanik kaplama
KEY OTEL (Eski İzmir merkez bankası binası ) Mekanik kaplama