STARCEPHE RESTORASYON VE İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Kirazlıtepe mah. Ayvalık cad.No/157 Üsküdar/İSTANBUL
starcephe@hotmail.com
Tel: +90 (216) 318 79 05
+90 (536) 558 13 02(Öncelikli)
PLASTİK KALIP ÇIKARTILMASI

              Tarihi yapı ve Tarihi binaların yüzeylerinde yer alan çeşitli motifler, Süslemeler, Eliböğründe, payanda v.b. detayların yeniden üretimi işlemleri için gerekli olan kalıpları hazırlıyoruz. Bu kalıplar ile üretilecek İmitasyon parçaları yeniden yerlerine monte ederek dogal ve gerçek detayı elde ediyoruz. Dökümler bire bir dogal taş veya kargır parçanın renk, doku ve diğer özellikleri taklit etmektedir.Haberler Haberler
       Doğal taş görünümlü ( imitasyon ), GRC ( Elyaf katkılı beton ) dökümleri için özel olarak hazırlanan plastik ( Kauçuk ve Silikon esaslı ) kalıplarımızdır.
       Tarihi yarım ada ve Beyoğlu başta olmak üzere tarihi ve turustik bölgelerimizde yapılacak restorasyon çalışmalarının yanısıra, yine bu tarihi dokuya haiz bölgeler de yenileme çalışmaları yürütülen otel, okul, imaret ve yapıları için tarihi binaların cephe detaylarını yansıtan cephelerin üretilmesi için gerekli "Doğal taş taklidi GRC döküm ve üretim kalıplarını üretmekteyiz.
       Ürettiğimiz kalıpları ister kendi imalatlarınızda kullanabileceğiniz gibi, isterseniz GRC dökümlerini yapıp, imal edilen cephe parçalarını mekanik donatılı sistemler ile montajını yapmak suretiyle tüm cephenizin anahtar teslimi ve 5 yıllık firma garantili olarak teslim ediyoruz.
       Gerekli olacak cephe tasarımını, mevcut binanız özellikleri ve örnek alınacak tarihi yapı veya binalar ile modelize ederek tarihi dokuya uyum sağlayan, asırlarca sorun çıkarmadan ayakta kalacak cephelere imza atıyoruz.
0536 558 1302
0536 558 1302