STARCEPHE RESTORASYON VE İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Kirazlıtepe mah. Ayvalık cad.No/157 Üsküdar/İSTANBUL
starcephe@hotmail.com
Tel: +90 (216) 318 79 05
+90 (536) 558 13 02(Öncelikli)
Haberler Haberler
StarCephe Restorasyonve İnş. San.Tic.Ltd.Şti Sitede Yer alan Resim ve Yazıların Kopyalanması yasaktır Kopyalayanlar Hakkında Yasal İşlem Yapılacaktır. 0216 318 79 05 starcephe Tasarım
 
AB57 BAZİK KİMYASAL
DOĞAL TAŞ TEMİZLEYİCİ

       AB57 Kimyasal doğal taş temizleyici. Güvenli, Ekonomik, Hızlı çözümler sunan kimyasal karışımın uygulayıcısı ve Türkiye satıcısıyız.
       Doğal taşlar ( Küfeki, Tüf, Yonu taşları, Traverten ve Limra ) ve Kargir yapılar ( mozaik, beton ) cephelerin de güvenli, ekonomik ve çevreye zarar vermeden cephe yüzeyinin temizliğini sağlayabildiğimiz Bazik kimyasallardan oluşan temizleyicimizdir.
       AB57 Bazik kimyasal temizlik; yüzeyde oluşmuş atmosferik kirlenmeler ve biyolojik kirlenmelere karşı mükemmel ve koruyucu temizlik sağlar. Bu yöntem günümüz yapıların da ve tarihi bina yüzeylerin de Biyolojik, Çevresel ve atmosferik kirlenmelere karşı güçlü bir temizleyicidir.
       "Hassas Kumlama yapan 
firmalar içerisinde makine parkurunda
"Tarihi eser ler" için; Kontrollü hassas kumlama
makinaları, Mikro hassas Kumlama makinası,
Seyyar Sulu hassas Kumlama Makineleri ve
Portatif başlığı - başlıkları ile sarf malzemede
çeşitlilik saglayan tek firmayız.
İhaleleri nizden önce,
nedir ? nasıl yapılır ? fiyatları nedir ?
Mutlaka görüşelim."
Hassas Kumlama

       Doğal taş ve  kargır yapılar cephe  hassas  yüzeylerde uygulanan düşük basınç ile çalışan makinalar ile yapmaktayız.
       Diğer firmaların iddialarının aksine biz, cephe kumlamalarında üstün, acaip ve üstün tekolojiler kullanmıyoruz. Tüm modern ülkelerde saygın firmaların kullandığı, makina ve techizat ile uzman ve işini seven kadrolarımız eliyle ekonomik çözümler, tatmin edici sonuçlar sunuyoruz.. İşlerimizde yazılı 5 yıllık firma garantisi vermekteyiz.
Sulu Hassas Kumlama

       Doğal taş ; Rölyeflerde, Anıtlarda, oymalı ve işlemeli yüzeylerde hat kaybına, deformasyona ve yıpranmalara yol açmayan çok düşük basınç ile çalışan makinalar ile yapılır. Kullanılan granül - sarf malzemesi - kumlama kumu v.s. her iş için farklılık gösterebilir. Sulu hassas kumlama işlemininde kumlama kumu seçiminde; Kumlanacak yüzeyin hangi doğal taş ile üretildiği, Kaç yıldır bina veya yapı üzerinde bulundugu, bu süre zarfında ne kadar aşınmaya, kofuma - tozumaya maruz kaldığı, Üzerinde oluşan kirlenmenin kalınlıgı ve yoğunlugu rol oynamaktadır. Uygun makina, Kumlama kumu ve basınç ile yapılacak sulu hassas kumlama işinde günlük üretim 0,5 m2 ila 2 m2 arasında değişmektedir. Bu iş için istenecek ücret; Binanın durumu, Kirlenmenin durumu ve çalışma alanının çevresel olumsuzlukları ile doğru orantılı olarak günlük iş üretimine göre değişkenlik göstermektedir.
Mikro Hassas Kumlama

       Doğal taş ; Rölyef, Kitabe, Heykeller gibi hassas  yüzeylerde hat kaybına, deformasyona ve yıpranmalara yol açmayan çok düşük basınç ile çalışan makinalar ile yapılır. Kullanılan granül - sarf malzemesi - kumlama kumu v.s. her iş için farklılık gösterebilir. Sulu hassas kumlama işleminde kumlama kumu seçiminde; Kumlanacak yüzeyin hangi doğal taş ile üretildiği, Kaç yıldır bina veya yapı üzerinde bulundugu, bu süre zarfında ne kadar aşınmaya, kofuma - tozumaya maruz kaldığı, Üzerinde oluşan kirlenmenin kalınlıgı ve yoğunlugu rol oynamaktadır. Uygun makina, Kumlama kumu ve basınç ile yapılacak mikro hassas kumlama işinde günlük üretim 0,1 m2 ila 1 m2 arasında değişmektedir. Mikro hassas kumlama işi için istenecek ücret; ögenin durumu, Kirlenmenin durumu ve çalışma alanının çevresel olumsuzlukları ile doğru orantılı olarak günlük iş üretimine göre değişkenlik göstermektedir. Bu iş için seçilen personel kesinlikle konuya hakim ve uzman personelden seçilmektedir.
       hassas kumlama, tarihi eser kumlama, kumlama nedir, kumlama, kalıp kumlama, taş kumlama, kumlama fiyatları, mikro kumlama, kumlama makinaları, seyyar kumlama, kumlama başlığı, kumlama yapan firmalar, ankara kumlama yapan firmalar, kumlama nasıl yapılır, cam kumlama, kumlama boya ihaleleri, sulu kumlama makinası, kumlama makinası fiyatları, kumlama makinası nasıl yapılır, cam kumlama makinaları, kumlama makinası, portatif kumlama, kumlama makinası nedir, kumlanması, kumlama makinası nasıl çalışır, kumlama makineleri
       Hassas Kumlama, Mikro Hassas Kumlama ve Sulu Hassas Kumlama mekanik taş temizleyici yöntemleri ile Tarihi yapılarda Restorasyon temizliği yapmaktayız. Güvenli, Ekonomik, Hızlı çözümler sundugumuz sektörümüzde; Topkapı sarayı cephe taş duvarlarından, Türkiye Büyük Millet Meclisi Taş duvarlarına kadar en etkili ve başarılı referanslara sahip, başarılı ve kesin çözümler sunmaktayız. Tarihi yapı ve binalar için Cephe temizliği çalışmalarımızda başlıca yöntemler olan FİZİKSEL TEMİZLİK ( HASSAS KUMLAMA ) ve KİMYASAL TEMİZLİK yöntemlerini en etkin ve profesyönel olarak uygulamaktayız.
       
Türkiye çapında; İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere
bir çok ilimizde çalışmalarımız vardır.

       Yaptığımız çalışmalarımızda; en zor denilen yüzey kirlenmelerine en ekonomik ve başarılı sonuçları elde etmekteyiz. Tarihi yapı ve Tarihi binaların cephe temizlikleri, Küfeki, Tüf taşları, Yonu taşları, Traverten, Limra, Mermer, Granitler ve Kargir yüzeyler içindir.
FİBREBETON
CEPHE İMALATLAR

           Tarihi ve günümüz yapıları - binalarının cephe restorasyonları ile başlayan cephe süsleri, Elibögründe, Payanda, Söve başta olmak üzere cephe elemanları üretimimiz; Talepler doğrultusunda Tarihi yapı görünümlü cephe imalat ve montajı olarak devam etmekte olup, Beyoğlu ve Tarihi yarım ada başta olmak üzere çevre ilçelerde ve illerde bir çok bina cephesi işlerimizde İmitasyon taş görünümlü cepheler yapmaktayız.
StarCephe  0 536 558 13 02
StarCephe  0 536 558 13 02
DOĞAL TAŞ KORUYUCU
EMPRENYE UYGULAMA

NANO TEKNOLOJİLER, SU YALITIMI VE KORUMA

       Doğal taşlar; Küfeki, Tüf ve Kireç taşları, Limra, Traverten, Mermer ve Granit lerde ve Kargır dış cephe lerde  Cephe temizliği ve Cephe restorasyonu sonrası uyguladığımız koruyucu derinlemesine nüfuz eder. Emici özelliği azaltarak kirin ve yağ lekelerinin nüfuz etmesini engeller.
Yüzeyin nefes alması ve içerideki nemin dışarıya salınımına imkan veren koruyuculugun yanı sıra, yüzeyin ömrünü uzatan uygulamalarımızdır.
Teknolojik İnovatif Su yalıtımı ürün ve hizmetleri, Kapiler Su yalıtımı,Enjeksiyon su Yalıtımı,Rutubetle Mücadele,Nem ile Mücadele,Çatlak Su Yalıtımı,Perde Su yalıtımı, Negatif Su Yalıtımı, Bodrum Katlarda Su Yalıtımı, Asansör Çukurlarında Su Yalıtımı,Tarihi Yapılarda Su Yalıtımı. Su Yalıtımı, Taş Köprülerde Su Yalıtımı, Teraslarda Su Yalıtımı. Nanoteknolojik Su Yalıtımı, Enjeksiyon Su Yalıtımı,Toprak Yalıtımı,Yangın Yalıtımı,Tarihi eser temizlik ve koruma,Yüzey Koruma, Hafif Beton, Köpük Beton Ajanı, Hafif Beton Uygulamaları.


StarCephe  0 536 558 13 02
StarCephe  0 536 558 13 02
GÜNGEN DENİZCİLİK
Altunizade
KARACA AHMET TÜRBESİ
Karaca ahmet - Üsküdar
StarCephe  0 536 558 13 02
GRAVİER APARTMANI
Beyoğlu
Aziz Mahmut Hüda-i Haz. Türbesi
Üsküdar
Ergenekon Apartmanı
Osmanbey
Rüstem Paşa Türbesi
Mikro Hassas Kumlama
Rüstem Paşa Türbesi
Mikro Hassas Kumlama
Eski İzmir Merkez Bankası
Kordon - İzmir
Güngen Denizcilik
Altunizade
StarCephe  0 536 558 13 02
ANTALYA, BURDUR, DENİZLİ
EXPERTİZ HİZMETLERİ.

       Müşteri isteği yada proje dahilinde kullanılacak her türlü  plaka ve ebatlı doğaltaşı (mermer bej traverten limra granit andezit bazalt oniks vs. ) en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla  temin etmekteyiz.
  • Talep edilmesi halinde doğaltaş ocaklarından yüksek kaliteli  blok temin etmek,
  • Projelerinize uygun doğaltaş önerilerinde autocat çizimleriyle ölçülendirmek,
  • Üretim aşaması sırasında istenilen mermerlerin kalite kontrolünü yapmak, (dolgu-cila-kalınlık-ebat-renk-gönyesizlik-ambalaj kontrolü)
  • Kalite anlayışımız siparişlerinizin  metrajına  bakılmaksızın aynı hassasiyet gösterilmektedir,
  • Siparişlerinizin (parsiyel ve kamyon) en uygun nakliye konusunda destek hizmet vermekteyiz. Sevk öncesinde bilgi vererek isteğe bağlı nakliye sigortası yapmanıza imkan sunmaktayız.
  • Projelerinizde birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız.Proje sırası ve bitiminde aynı memnuniyeti sizde hissedeceksiniz.
İlknur ERMAN  0 544 977 69 99
İlknur ERMAN
Maden Teknikeri
Expertiz
Bronz Heykel Kumlama
Anıt heykel Temizliği
Mikro Hassas Kumlama
Beşiktaş