Haberler Haberler
TARİHİ ESER ve YAPILAR İÇİN
CEPHE RESTORASYONU
       Tarihi "Yarım Ada" ve "Beyoğlu" başta olmak üzere İstanbul' un yanısıra, tüm Türkiye genelinde "Taş ve Kargır yapıların Cephe Restorasyonları"nda uzmanlık edinmiş, taşeron işler üstlenen StarCephe, işlerinizde çözüm ortağınız olmaktadır.
       "Topkapı Sarayından", Mimar sinan'ın ustalık eseri, şaheser "Selimiye cami'i" ne. "Türkiye Büyük Millet Meclisin" den, Beyoğlunun tarihi yapılarına kadar eşsiz referanslar ve deneyim. Bir çok tarihi Cami, İmaret hane, Medrese, Hamam, Çeşme, eski bina, yapı ve eser bizimle ihya oldu. StarCephe Restorasyon size eşsiz hizmeti taahhüt ediyor.
Binalar Ve Kadınlar
Bazı feministlerin pek hoşuna gitmeyecek bir başlık gibi algılanabilir ”binalar ve kadınlar..” fakat ancak bu kadar yakışabilirdi.Her ikisi de birer nadide sanat eseri olması nedeniyle birbirini tamamlayıp güzel bir kompozisyon oluşturmuşlar.
Sanatçıdan ve sanatından ziyade bu paylaşımda biraz daha temaya odaklanmak istiyorum.
Yuvayı dişi kuş yapar , erkek kuş tamamlar.Bu bakış açısına göre de kadınlar ve binalar arasındaki ilişkinin somutluğu aslında ne kadar da belli öyle değil mi?
Bir uyku sonrası mahmurluk halini yansıtan kadın figürlerindeki doğallık ta dikkat çeken diğer bir unsur.Binaları güzelleştiren isimleri ya da tasarımları değil , fonksiyonları ve içerisindeki yaşam kurgusu olduğu gerçeği de bir kere daha ortaya çıkmış oldu.İşte biçim bakımından öne çıkan ikonik / heykelsi yapıların ne derece doğru olup ne derce yanlış olduğu tartışmasına da yeni bir boyut kazandırabilecek bir yaklaşımı daha sizlerle paylaşmış olduk.
ARŞİV...
Ne dersiniz Bu bina Temizlenebilir mi ?
AB57 Bazik kimyasal temizleyici formülasyonunu biliyormusunuz ?
BRONZ ANIT HEYKEL TEMİZLİK VE RESTORASYONU NASIL YAPILIR ?
BİNALAR VE KADINLAR
Mimarlıkla İlgili En Çok Merak Edilen 8 Soru!
Mimarlık Okulunda Öğrendiğim 101 Şey
"Mimarlık İşemek Gibidir"
Bir Mimarı Hayattan Soğutan
20 Şey
Bir Mimarı Hayattan Soğutan
20 Şey
Mecidiye köy fotokopi merkezi.
Büro veya Ofisinize
"KİRALIK FOTOKOPİ MAKİNASI"

Traverten ve Limra mermer,
doğal taş expertiz hizmeti.
Antalya, Burdur ve Denizli
İLKNUR ERMAN
Maden Teknisyeni, Expertiz
0 544 977 69 99
"Sinan Ödülü" ne layık görülen mimarlarımız
Mimarlar İçin En Faydalı Youtube Kanalları
Web Page Maker, create your own web pages.